Hozzáadás A SFP-MR27D-IR2-AO AddOn
Friss

Hozzáadás A SFP-MR27D-IR2-AO AddOn

HUF 2.67

A raktárban

A Termék Típusa : Ce Tartozék.Csomag Méretek : 2.0" L X3.0" W X5-Ös.0" H. Származási Ország : Kína.Csomag Súlya : 14.4 Oz.Hozzáadás A Marv sfp-mr27d-ir2 kompatibilis TAA megfelelő oc-48c-ir2 SFP adó (SMF, 1550nm, 60 km-re, LC).

Részletes specifikációk

Termék-kiegészítések